Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри День Відкритих Дверей та Форум майбутнього Черкащини «Вчись! Працюй! Живи на Черкащині»
Понеділок, 21 травня 2018 11:07

18 травня відбулася знаменна подія – ЧДТУ приймав у себе Форум майбутнього Черкащини «Вчись! Працюй! Живи на Черкащині», у якому брали участь роботодавці Черкащини, керівництво міста і області, профспілки і, звісно, зацікавлені в своєму майбутньому працевлаштуванні випускники різних закладів освіти міста та області. Були обговорені болючі проблеми залучення випускників до підприємств та організацій нашого регіону, а також підтримки роботодавців в цьому питанні. В результаті обговорення була підписана Резолюція про подальші кроки співпраці.

А на Площі Знань кафедри ЧДТУ, інші навчальні заклади Черкащини мали можливість продемонструвати свої досягнення.