Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Кафедра БЖД традиційно прийняла участь у «Тижні охорони праці – 2019»
Середа, 01 травня 2019 19:34

Кафедра БЖД традиційно прийняла участь у «Тижні охорони праці – 2019»

Тиждень охорони праці – 2019 в Україні проходить під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Кафедра БЖД прийняла участь як у загальноуніверситетських заходах (бесіда за участю завідувача сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Черкаській області  Василя Юрченка на тему: «Безпечні та належні умови праці. Причини та шляхи запобігання травматизму»;круглий стіл на тему: «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій»(модератори: головний державний інспектор Управління Держпраці в Черкаській області Руслана Зубрицька; завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини нашого університету Василь Загородній та голова профспілки ЧДТУ Наталія Гончарова)), так і організувала власний західлекцію-презентацію «Як передбачати небезпеки в новітніх професіях. Психологія безпеки»(організатори завідувач кафедри БЖД Сергій Ротте та асистент Наталія Пшенишна).

Тиждень виявився плідним і насиченим. Сподіваємось, що в нашій державі і надалі приділятимуть увагу питанням безпеки.