Четвер, 23 травня 2019 15:51

День кар'єри ЄС

23 травня 2019 року уперше в нашому місті Черкаси Представництвом Європейського Союзу в Україні та Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Черкаського обласного центру зайнятості та Черкаського міського центру зайнятості відбулася масштабна подія - День кар’єри ЄС.

Мета заходу – поширення інформації щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей для молоді в Черкасах та Черкаській області в контексті європейської інтеграції України.
На Площі Знань відбулася "Ярмарка вакансій", де були задіяні кафедри нашого Університету, структурні підрозділи черкаських навчальних закладів, представники підприємств, організацій міста та області - потенційні роботодавці.
В конференц-залі та інших локаціях відбулися цікаві та плідні дискусії й тренінги, які, сподіваємось, допомогли молоді отримати інформацію про всі перспективи працювати саме в нашому регіоні.

Галерея зображень