Середа, 12 червня 2019 15:23

Кафедра на "Кліматичному Челенджі 2019"

11 червня на Площі Знань ЧДТУ у межах Європейського тижня сталої енергії відбувся вже традиційний кліматичний челендж, ініціаторами якого виступили: Черкаська обласна організація Всеукраїнської Екологічної Ліги, Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта», національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи» та Черкаський державний технологічний університет. Кафедра БЖД представляла тему боротьби з небезпеками в сучасному світі. Діти, які відвідали захід цікавилися питаннями безпеки власних гаджетів, запитували про небезпечних представників флори і фауни, переймалися від перегляду презентації про надзвичайні лиха, спричинені зміною клімата. Навіть найменші школярі розуміють, що наслідки кліматичних процесів можуть бути дуже й дуже серйозними.