Середа, 25 вересня 2019 00:30

Відвідання гуртожитку

Запорука успішного навчання - гарний побут та бажання вчитись. Студенти нашого будівельного факультету, які не є мешканцями Черкас, як правило, проживають у гуртожитку ЧДТУ. До них у гості завітали завідувач кафедри БЖД Сергій Ротте, доцент кафедри екології та заступник декана з виховної роботи Людмила Жицька, начальник студентського розвитку та культурних програм Тетяна Кужим та директор студмістечка Володимир Трояновський. Доброзичливо та з користю надавались поради, як покращити умови проживання, як дотримуватись техніки безпеки, перевірялись графіки чергувань, порядок у кімнатах та кухнях. В принципі, більшість мешканців гуртожитку непогано влаштовані, деякі кімнати взагалі можна назвати зразковими.

Бажаємо нашим студентам гарних умов проживання, успіхів у навчанні, достатку та отримання омріяних спеціальностей.

Галерея зображень