Середа, 29 квітня 2020 20:31

Дистанційна освіта

В цьому році карантин по коронавірусу розбив плани всієї земної кулі. Вже майже два місяці свідомі громадяни утримуються від контактів з потенційними носіями хвороби.

Після рішення на державному рівні про карантин, Університет перейшов на дистанційну форму освіти. Роботи побільшало: доводиться вирішувати і реальні, і віртуальні проблеми, а робочий день (та й тиждень) значно збільшився.

Довелося перейти на ресурси дистанційного навчання, опанувати нові види спілкування з студентами. Наша кафедра познайомилась з програмою для відеоконференцій ZOOM, в якому проводили лекції і навіть приймали заліки у студентів.

А засідання кафедри з життєвими питаннями проходили у Viber. Але так вже хочеться живого спілкування!