Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Нові життєві дисципліни кафедри вибіркового циклу для другокурсників
Четвер, 30 квітня 2020 18:41

Нові життєві дисципліни кафедри вибіркового циклу для другокурсників

Шановні першокурсники! До вашої уваги представлені дві нові дисципліни вибіркового циклу (дивіться силабуси у вкладці "Навчальні дисципліни вільного вибору"), які ви можете обрати у другому році свого навчання..

1. "Основи автономного виживання" дозволять вам набути знання, як вести себе в екстремальних ситуаціях: під час надзвичайних ситуацій, в умовах дикої природи, при зустрічах з кримінальними елементами, терористами і навіть під час воєнних дій. Світ непередбачуваний. Необхідно бути готовим до дій в надзвичайних обставинах.

2. "Психологія безпеки праці". Чому одні люди є лідерами та мають великі здобутки у трудовій діяльності, а інші, наче магнітом, притягують усілякі неприємності? Ця дисципліна допоможе "правильно" оцінювати виробничі фактори, справлятись з втомою, не ввязуватись у конфлікти та взагалі отримувати задоволення від життя.

Обирайте ці дисципліни. Буде цікаво і корисно!