Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Тиждень безпеки дорожнього руху (травень-2020)
П'ятниця, 22 травня 2020 14:09

Тиждень безпеки дорожнього руху (травень-2020)

От і пройшов черговий етап ТБДР. В цьому році він пройшов набагато скромніше, без помпи. Через карантин. Як говорить речниця патрульної служби Зоя Вовк, з початку 2020 року на території нашої області тільки через перевищення швидкості водіями сталося 316 ДТП (всього за цей період - 1020 ДТП). Ми всі несемо відповідальність за ці правопорушення, всі учасники дорожнього руху. Декого вже не повернеш до життя, дехто проходить довготривале й недешеве лікування.Чого вартий лише фоторяд ДТП! Давайте будемо уважнішими один до одного, поміняємо ставлення до Правил дорожнього руху. Це в наших силах.

(Фотоматеріал взято з Facebook, офіційних сторінок Національної поліції, видання 18000.com.ua)