,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Показові об'єктові тренування щодо ефективної протидії можливим надзвичайним ситуаціям
Субота, 18 квітня 2015 18:18

Показові об'єктові тренування щодо ефективної протидії можливим надзвичайним ситуаціям

На базі Черкаського політехнічного технікуму фахівцями Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Черкаської області було проведено показове об’єктове тренування.

Викладачі кафедри безпеки життєдіяльності разом з представниками департаменту освіти та гуманітарної політики, управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та директорами вищих навчальних закладів міста Черкаси прийняли участь в спостереженні за навчаннями.

Спостерігаючи за діями керівництва закладу, педагогів та студентів, які виконували завдання пов’язані із реагуванням на змодельовану для навчань надзвичайну ситуацію, гості змогли порівняти ступень готовності власних об’єктів та персоналу до протидії терористичним загрозам.

Показове тренування продемонструвало і учасникам і спостерігачам, що для ефективної протидії можливим надзвичайним ситуаціям,  на об’єктах з масовим перебуванням людей, необхідна регулярна як методична так і практична робота.