Вівторок, 15 листопада 2016 00:06

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 14 по 20 листопадаза ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, підтримки Кабінету Міністрів України, із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних і вітчизняних організацій в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня –об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

План заходів кафедри БЖД:

14.11.16 на сторінці кафедри БЖД і сайті ЧДТУ буде розміщено наступну інформацію для студентів:

- Статистика ДТП по Україні за 2016 рік.

- Звіт про результати моніторингу виконання Стратегії з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року.

- Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів та практичні аспекти їх застосування в Україні.

- Безпека пішоходів. Керівництво з безпеки дорожнього руху для керівників та спеціалістів.

- Наїзд на велосипедиста. Аналіз причин та наслідків ДТП.

- Відеоролики з безпеки дорожнього руху.

17.11.16  з  11.00  до  12.00  у  вестибюлі  першого корпусу  ЧДТУ  відбудеться захід: «Я ХОЧУ БУТИ У БЕЗПЕЦІ, Я ОБІЦЯЮ!».

Звертаємо вашу увагу на те, що 20.11.2016з 12.00 будуть проходитиПоминальні молебні до Дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 20, Володимирський собор, в усіх регіонах.