Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Співробітниця кафедри відвідала "Дні валідації" в м. Києві
Неділя, 22 квітня 2018 18:49

Співробітниця кафедри відвідала "Дні валідації" в м. Києві

18 квітня 2018р доцент кафедри безпеки життєдіяльності Портянко Т.М. взяла участь в роботі четвертої конференції «Дні валідації» у Києві.
Досить часто, коли мова заходить про стандарти виконання і відповідності продукції вимогам, встановленим в документації, зустрічається поняття ВАЛІДАЦІЯ.
В процесі валідації перевіряється, чи має технологічний процес, виготовлена продукція, застосована методика той результат, на який виробники і розробники розраховували під час його проектування.
Буває, що продукція проходить процес верифікації (перевірки), але на ділі виявляється, що вона не працює. Таким чином, валідований продукт вселяє більшу довіру.
Валідація застосовується у всіх сферах діяльності, а в деяких галузях (харчовій, фармацевтичній) є нормативною вимогою.
Одна з цілей валідації полягає, наприклад, в безпеці банківських рахунків, облікових записів і іншого, що безпосередньо пов'язано з комфортним життям.
Саме незнанням більшості людей і намагаються скористатися шахраї і зловмисники, щоб дізнатися особисті дані і отримати доступ до цінностей.
Вони використовують повідомлення, в яких просять провести валідацію акаунтів, банківських карт і іншого.
Тож, враховуючи сучасні аспекти процесу підготовки фахівців,знання основ валідації необхідно вводити в навчальний процес для студентів. Такі знання стають вагомою перевагою при працевлаштуванні теперішніх випускників нашого вишу.