,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Портянко Тетяна Михайлівна

Портянко Тетяна Михайлівна

Вчений ступінь: кандидат технічних наук

Вчене звання: не має

Посада: доцент

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Галузь наукових інтересів:системи менеджменту якості, дослідження інтегрованих систем якості, методів оцінки якості продукції та послуг, питань стандартизації та сертифікації з метою забезпечення безпеки для життя та здоров’я людини.

На кафедрі викладає дисципліни: «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі» та «Цивільний захист».

Вибрані наукові публікації:

1.Портянко Т.М.Формування інтегрованої моделі системи менеджменту якості на підприємствах фармацевтичної промисловості. Автоматика.Автоматизація.Електротехнічні комплекси та системи.Херсонський національний технічний університет.-Херсон, 2010.-№1.-с.165-169.

2. Портянко Т.М. Розробка методики поліпшення системи менеджменту якості на фармацевтичних підприємствах. Східно-Європейський журнал передових технологій.-Харків,2010,№3.-с.49-52.

3. Портянко Т.М. Тенденції створення інтегрованих систем менеджменту на підприємствах. Східно-Європейський журнал передових технологій.-Харків, 2010,№2.-с.40-44.

4. Портянко Т.М. Особливості процесу валідації комп’ютеризованих систем на фармацевтичних підприємствах. Матеріали науково-практичної конференції: «Управління якістю в фармації».-Харків, 2015.с42-44.

5. Портянко Т.М., Єфіменко Н.А. ,Білан М.О.Методичні підходи впровадження процесного управління системою якості на підприємстві. Вісник Чернігівського державного технологічного університету.-Чернігів, 2010.-№42.-с.127-131.

6. Портянко Т.М., Гончаренко Т.П. Створення і впровадження системи менеджменту якості як методологічної основи екологічного менеджменту на підприємстві ДП «Черкаси-Фарма». Вісник Черкаського державного технологічного університету.-Черкаси, 2009.-№4.-с.104-110.

7. Портянко Т.М., Коваленко С.М., Білик Д.І. Роль процесно-орієнтованого менеджменту у побудові систем управління якістю на вітчизняних підприємствах. Матеріали науково-практичної конференції: «Управління якістю в фармації».-Харків, 2007.-с.32-33.

8. Портянко Т.М., Єфіменко Н.А. Концептуальні положення створення інтегрованих систем менеджменту якості на підприємствах фармацевтичної промисловості. Вісник Київського національного університету технологій та дизайну.-Київ, 2010.-№6.-с.195-199.

9. Портянко Т.М., Слітюк О.О., Бойко Г.С. Підвищення якості продукції як об’єктивна потреба розвитку суспільства. Матеріали 10-гоювілейного міжнародного науково-технічного семінару: «Сучасні проблеми виробництва і ремонту в промисловості і на транспорті».-Свалява, 2010 –с.213-215.

10. Портянко Т.М., Єфіменко Н.А. Механізм побудови системи якості на підприємствах фармацевтичної промисловості. Матеріали десятої ювілейної міжнародної промислової конференції: «Ефективність реалізації наукового, ресурсного і промислового потенціалу в сучасних умовах».-Славське, 2010-с.363-365.

11. Портянко Т.М., Єфіменко Н.А. Механізм побудови системи якості на підприємствах фармацевтичної галузі. «Наука.Техніка.Технологія».-Київ, 2010-с.-363-365.

12. Портянко Т.М., Коваленко С.М. Формування процедури управління продукцією невідповідної якості на фармацевтичному підприємстві. Управління, економіка та забезпечення якості в фармації.- Харків,2009-№6-с.33-36.

13. Портянко Т.М., Лебединець В.О. Підходи до формування інтегральних систем управління на фармацевтичних підприємствах. Матеріали науково-практичної конференції: «Управління якістю в фармації».-Харків, 2011.с36-37.

14. Портянко Т.М., Варагаш І.Ю. Особливості підготовки питної води на ТОВ ПІІ «Еконія». Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю: «Товарознавчі аспекти споживчих товарів».-Харків, 2013.с72- 73.